czwartek, 16 stycznia 2014

Rok postu od postów.


Ostatni nasz post był o chińskim Nowym Roku. Nawet się nie spostrzegliśmy, kiedy tamten Nowy Rok dobiega  końca i niebawem stanie się kolejnym ,starym rokiem. Ale zdążyliśmy, zostały jeszcze dwa tygodnie a my właśnie chcieliśmy podzielić się nowym postem na naszym blogu.
Podróż, która stała się bezpośrednią inspiracją i źródłem naszego bloga, jest coraz bardziej odległa. Czasem zapominamy już nazwy miejsc, ludzi, myli nam się kolejność, zawsze jednak pozostaje blog, który jest dla nas pewną formą pamiętnika i podpory. Dlatego postanowiliśmy przerwać nasz post od postów i coś napisać, bo warto, choćbyśmy mieli to czytać tylko my sami.
Teraz jesteśmy w Szkocji, trudno to raczej nazwać podróżą, bo mieszkamy tu i pracujemy, chwilowo na stałe. Brak przemieszczania się nie oznacza jednak, że nie obserwujemy rzeczy ciekawych i egzotycznych. Nadal robimy zdjęcia, zbieramy historie, dziwimy się. Przetrwała również nasza miłość do jednośladów, choć skuter Vespa jest znowu tylko marzeniem, z plakatu ( bo mamy fajny plakat z Vespą) to kupiliśmy sobie stare, angielskie rowery, na których jeździmy czasem na wycieczki. Rozwijamy naszą pasję dotyczącą fotografii instant, poszerzamy naszą kolekcję aparatów, zagłębiamy się w świat zdjęć natychmiastowych. A wynikiem i dowodem na to, że wszystko co tu napisaliśmy jest prawdą niech  będą zdjęcia, które tu zamieścimy.


Zdjęcia zrobiliśmy naszym Polaroidem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz